Programda konuşan Başkan Şenlikoğlu, “İftar soframız birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Şu anda hangi mahalleye, hangi sokağa adım atsak belediyemizin hizmetleri karşımıza çıkıyor. Bugüne kadar ürettiğimiz hizmetler hep sizlerle gerçekleşti. 5 yıl boyunca halkımıza ve bu şehirde yaşayan herkese en iyi şekilde hizmet ettik. İnşallah hizmet etmeye de devam edeceğiz. Bu şehre yaptığımız her hizmette, kazandırdığımız her eserde sizlerin emeği ve alın teri var. Özveriniz, gayretiniz ve emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Böyle güzide, canla başla çalışan ve insanlara faydalı olan bir ekiple çalışmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Belediye personellerine yeni müjdeler veren Başkan Şenlikoğlu, “Her zaman ilk işimiz bir dakika bile geciktirmeden personellerimizin alın terini ödemek oldu. Maaşlarınızı 5 yıl boyunca hiç geciktirmedik. Bu konudaki kararlılığımız sürecek. Ayrıca 1.500 TL olan bayram ikramiyesini 2.500 TL'ye çıkarıyoruz. Dışarıda dillendirilen dedikodulara itibar etmeyin. EYT kapsamındaki mesai arkadaşlarımız kendileri istemedikten, yani gidip SGK’ya dilekçelerini vermedikten sonra onları emekli etmek gibi bir durum olmayacak. Temmuz ayında sizlerin maaş zammı için yine masaya oturacağız ve maaşlarınıza en yüksek zammı yapacağız. Ev sahibi olmayan mesai arkadaşlarımız için de sosyal konut projemizi hayata geçireceğiz. Tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Başkan Şenlikoğlu’nun bu müjdeleri belediye personellerinde büyük sevince yol açtı. Belediye emektarları, ayakta alkışladıkları Başkan Şenlikoğlu’na müjdeleri için teşekkür etti.(Giresun Belediyesi)