12-18 Mayıs Hemşireler Haftası münasebetiyle Bulancak Devlet Hastanesine ziyarette bulunan Başkan Sıbıç, görevi başında bulunan hemşirelere çiçek vererek, “Sağlık, en değerli varlığımızdır. Hepimizin kahramanı olan Hemşirelerimiz, sağlık hizmetlerinin temel taşlarındandır. Onlar, hastaların gözlerine bakan, yüreklerini okşayan şifalı ellerdir. Bu vesileyle, gece gündüz demeden bizler için çalışan Hemşireler Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum

“Zabıta ekipleriyle kahvaltı”
Sabahın erken saatlerinde ise Belediye Zabıta ekipleriyle kahvaltıda buluşan Başkan Sıbıç, “Bu sabahlar, hem dayanışmamızı güçlendirdiğimiz hem de günün planlarını yaptığımız özel anlardır. Sıcak çay ve samimi sohbetlerle moral buluyor, görevlerimizi paylaşarak vatandaşlarımızın huzuru için çalışmaya hazır hale geliyoruz. Zabıta arkadaşlarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyor, hep birlikte Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
“14 Mayıs Çiftçiler günü”
14 Mayıs Çiftçiler Günü vesilesiyle de Salı Pazarında bulunan ve kendi yetiştirdikleri ürünleri doğrudan halka ulaştıran çiftçileri ve esnafı ziyaret eden Başkan Sıbıç, “Tüm üreticilerimizin 14 Mayıs Çiftçiler gününü kutluyorum. Onlar yılların getirdiği tecrübelerle ve zorlukla ürettikleri ürünlerini en doğal haliyle bizlere ulaştırıyorlar. Üretimlerinde bereket, işlerinde kolaylık ve bol kazançlar diliyorum. Ziyaretlerimizde Yurttaşlarımızın bizlere karşı göstermiş olduğu samimiyet ve güleryüzleri için teşekkür ederim. Onların desteği, bizim için çok değerlidir” diye konuştu.