Belediye Başkan Yardımcıları Reşat Nuri Özdemir ve İdris Çiçek ile Belediye Meclis üyeleri Rahman Aybar ve Serkan Yüksekdağ’ın da katıldığı önceki gün ki sabah mesaisinde, ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü Garajını ziyaret eden Başkan Sıbıç; “Bulancak’ımızın daha güzel bir yer olması için çalışmalarımızı, dayanışma, birlik ve beraberlik içinde sürdürecek ve büyüteceğiz. Fedakarca çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ardından İsmetpaşa mahallesinde vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Başkan Sıbıç, “Samimiyet ve yüzlerde tebessümler oluştukça, işler yolunda keyifler de yerinde oluyor. Her daim iç içe, omuz omuza olduğumuz yurttaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Son olarak Belediye Şantiye alanında bulunan Atölye ve Kademe birimlerini ziyaret eden Başkan Sıbıç, burada da çalışanlarla çay içip, işleyiş ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi alarak, “Emekçi arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” temennisinde bulundu.