Ticaret Borsası, organ seçimlerinin ikinci aşaması olan Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve TOBB Genel Kurul Delegeliği Seçimleri için sandık başına gitti. Meclis üyeleri, seçimin ikinci turunda, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB Delegelerini seçti. Seçimde Hamza Bölük Başkanlığındaki, Hüseyin Takır, Ünal Şensoy, Osman Kaya ve Kemal Kümbetli’den oluşan yönetim listesi meclis üyelerinden tam destek aldı. Yönetim Kurulu ilk toplantısında kendi içerisinden görev bölümü yaptı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıklarına Hüseyin Takır ve Ünal Şensoy, Sayman Üyeliği Kemal Kümbetli seçildi.

TOBB genel kurul delege seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bölük doğal delege olarak görev yaptığından yapılan iki delegelik seçiminde, Ünal Şensoy ve Ertaç Öztürk delegeliklere seçildi.  Disiplin Kurulu Üyeliklerine ise Öner Sarıgül, Halit Aydınız, Cüneyt Yılmaz, Cengiz Beyaz, Yılmaz Kırk ve Coşkun Beyaz seçildiler.

Giresun Ticaret Borsası Meclisi’nin en yaşlı üyesi Selahattin Hurüz’ün Başkanlığındaki ilk toplantısında da yine tüm meclis üyelerinin oy birliğiyle Ertaç Öztürk Meclis Başkanlığına, Şükrü Semih Bakkal Meclis Başkan Yardımcılığına, Sezgin Kumaş Meclis Katip Üyeliğine seçildi. 1 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Giresun Ticaret Borsası seçimlerinde meclis üyeliklerine Yusuf Çulfaz, Erol Karadere, Hamza Bölük, Sezgin Kumaş, Ünal Şensoy, Şükrü Semih Bakkal, Osman Kaya, Hüseyin Takır, Zeki Cebeci, Ertaç Öztürk, Mustafa Kankaya, Kemal Kümbetli, Levent Ağca ve Selahattin Hurüz seçilmişti.