MHP il başkanlığında Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu, ilçe başkanları ve meclis üyelerinin katıldığı toplatında yerel seçimler öncesi genel bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu ;”Yeni yönetim olarak saha çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. İl Yönetim Kurulu üyelerimizin tamamı büyük bir heyecanla görevlerini yapıyorlar. İlçe teşkilatlarımızda azimli ve istekli. İnşallah mahalli seçimlerde büyük bir başarıya ulaşıp, partimizi büyüteceğiz” dedi.

Yeni il ve ilçe yönetimlerine başarılar dileyerek sözlerine başlayan Milletvekili Konal ;"Bundan sonra inşallah sık sık bir araya gelerek istişareler yapacağız. Yeni seçilen il teşkilatlarımızın başarılı olacağına inancım tamdır. İlçe teşkilatlarımızı da çok heyecanlı ve istekli görüyorum. İlimizde en canlı ve en hareketli teşkilatın MHP olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli pazar günleri dahi çalışıyor. Bizler de Sayın Genel Başkanımızı örnek alarak gece gündüz, hafta sonu demeden çalışacağız ve birlikte  partimizi güçlü bir konuma getireceğiz." dedi.

Yerel seçimlere de değinen Milletvekili Konal sözlerini şöyle tamamladı. " Birlik, beraberlik içinde kenetlenerek, saflarımız sıkılaştırarak ve artırarak hedefe koşacağız. Cumhur ittifakı olarak tüm belediyelere talibiz. İl Genel Meclisinde de büyük bir başarı yakalayacağız. Oyumuzu ve İl Genel Meclisi Üye sayımızı ciddi oranda artıracağız."