Göreve gelmesinin ardından yoğun mesai içerisinde Bulancak için çalışmalarını sürdüren Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç yeni haftaya muhtarlarla bir araya gelerek başladı.

Bulancak Millet Bahçesi Belediye Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda, muhtarların sorun ve isteklerini dinleyen Başkan Sıbıç, "Muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek ilçemizin tüm sorunlarını ve ihtiyaçlarını tespit etmeye çalışıyoruz. Bu  buluşmalar toplum olma bağlarımızı güçlendirirken, halkımızın ihtiyaçlarını anlamak için de harika bir fırsat olarak görüyoruz. Hep birlikte olmanın huzuru ve mutluluğu bir başka güzel. Daha güzel bir Bulancak için hep birlikte çalışacağız" dedi.

”Bulancak her şeyin en iyisine layıktır”

Muhtarlarla yapılan toplantının ardından temeli 1953 yılında atılan Tarihi Bulancak İskelesinde incelemelerde bulunan Başkan Sıbıç ;”İlçemiz için büyük önemi olan iskelemizde aydınlatmalar, korkuluklar ve oturma guruplarının bakım ve onarımlarının yapılarak tertemiz ve ışıl ışıl bir hale getirilmesini sağlayacağız.Bulancak her şeyin en iyisine layıktır" ifadelerini kullandı.